HEMEN DENEMEK İSTEYECEĞİNİZ 23 HAVALI BARBIE FİKRİ VE TASARIMI

Published on Sep 4, 2018
15,642,683 views
5 DAKİKADA HALLET
Download HEMEN DENEMEK İSTEYECEĞİNİZ 23 HAVALI BARBIE FİKRİ VE TASARIMI HTTP is not supported.
HEMEN DENEMEK İSTEYECEĞİNİZ 23 HAVALI BARBIE FİKRİ VE TASARIMI

SON DERECE HAVALI BARBIE FİKİR VE TASARIMLARI

Sadece merak ediyorum, aranızda 90’larda çocuk olan var mı? ' I'm a Barbie girl in a Barbie wooorld' şarkısını hatırlıyor musunuz? Bu şarkıya bayılırdım! Ne zaman radyoda çıksa sesi açar eşlik ederdim! Bu muhteşem pratik fikirleri denerken hadi siz de bana katılın ve bu şarkıyı söyleyin! ;)

Hiçbirimiz bebeklerle oynamak için çok yaşlı değiliz! Oyuncak bebeklerle vakit geçirirken kısa bir mola verip yapmanız gereken şeyleri bir süreliğine unutursunuz. Gerçekten de zaman zaman kısa bir molanın kimseye zararı olmaz değil mi?! ;)

Barbie bebeklerinizi podyumun kraliçesi yapacak bu kostüm tüyolarına bir göz atın! :) Hiç kimse bebeklerle oynamak için çok yaşlı değildir! Bu yüzden Barbie bebekler için bu muhteşem kıyafet tasarımlarına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum!

Sizlere sıradan iplerle nasıl muhteşem saç modelleri ve eski kıyafetlerle hatta balonlarla da son derece tarz ve şık kıyafetler yapmanın yollarını göstereceğim!

Balondan kıyafetler hoşunuza gitmezse sizin için bir başka harika fikrim var! Biraz oyun hamuru alıp plastik bardağı tarlatan olarak kullanın ve bebeğinize muhteşem gece elbiseleri yapın!

Aksiyon figürlü lamba ve minyatür havuz fikirleri de sizi bekliyor! İyi eğlenceler! :)

Şimdi sırada Barbie evini konforlu ve sıcacık bir yuvaya dönüştürecek şık dekorasyon fikirleri var! Hadi birlikte, folyodan banyo eşyaları, renkli dolaplar, çantalar ve daha pek çok şey yapalım!ZAMAN BİLGİSİ:

2:05 Pembe saçım şekil önümden çekil

5:30 İğne-iplikle saç modelleri

11:34 Bebeğiniz için topuklular
___________________________________

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ